Οι υποψήφιοι της "Συμπαράταξης Νάξου & Μικρών Κυκλάδων"

Δημοσίευση: 18.10.2010, 03:39
Τελευταία Ενημέρωση: 18.10.2010, 04:05

Όλοι οι υποψήφιοι του δημοτικού συνδυασμού "Συμπαράταξη Νάξου και Μικρών Κυκλάδων", με επικεφαλής, το Νίκο Μαράκη. Η naxos news, δημοσιεύει τους εκατόν τριάντα επτά (137) στο σύνολό τους υποψήφιους του συνδυασμού, που κατατέθηκε την Κυριακή στο Πρωτοδικείο Νάξου.
Bookmark and Share

 ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΝΑΞΟΥ ΚΑΙ ΜΙΚΡΩΝ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

 
Υποψήφιος Δήμαρχος: Νικόλαος Μαράκης του Ιωάννου
 
 
Εκλογική Περιφέρεια Δονούσης
 
1. Μισσίρης Δημήτριος του Ευαγγέλου
 
Εκλογική Περιφέρεια Δρυμαλίας
 
1. Βλησίδης Νικόλαος του Εμμανουήλ
2. Βιτζηλαίου Παρασκευή του Ζαχαρία
3. Γιακουμής Ιάκωβος του Βασιλείου
4. Μανιός Στέφανος του Βασιλείου
5. Μανωλάς Εμμανουήλ του Δημητρίου
6. Σιδερή Μαρίνα του Γεωργίου
7. Σουλής Γεώργιος του Δημητρίου
8. Στρούβαλης Βασίλειος του Στυλιανού 
9. Χωριανόπουλος Νικηφόρος του Νικολάου
10. Ψαρρά Αικατερίνη του Βασιλείου
 
Εκλογική Περιφέρεια Ηρακλειάς
 
1. Γαβαλάς Ευάγγελος του Γεωργίου
 
Εκλογική Περιφέρεια Κουφονησίων
 
1. Λουδάρος Ελευθέριος του Μιχαήλ 
2. Πράσινος Ανδρέας του Ζαννή
 
 
Εκλογική Περιφέρεια Νάξου
 
1. Αγγελής Ευστάθιος του Στυλιανού
2. Βερνίκος Νικόλαος του Δημητρίου
3. Κάβουρα Άννα του Βασιλείου
4. Καπούνης Δημήτριος του Γεωργίου
5. Καραμανή Μαρία του Σταύρου
6. Καραμανής Γεώργιος του Εμμανουήλ
7. Καραμανής Ευάγγελος του Αθανασίου (Παράδεισος)
8. Κατσαράς Ευάγγελος του Νικηφόρου
9. Κεραμιώτη Μαρία του Εμμανουήλ
10. Μαργαρίτης Αρτέμιος του Γεωργίου
11. Μαρούλης Ιωάννης του Ευαγγέλου
12. Μαστρογιαννοπούλου- Πολίτη Ελισάβετ του Στέφανου
13. Μελισσουργός Σωτήριος του Γερμάνου
14. Πιτταράς Ευστάθιος του Αντωνίου
15. Σαλτερή- Λαμπριανάκη Γιακουμίνα του Κωνσταντίνου
16. Σαλτερή Σοφία του Αντωνίου
17. Τσαγκλής Χαράλαμπος του Ευαγγέλου
18. Τσακωνιάτης Δημήτριος του Λεωνίδα
19. Τσελέντης Χρήστος του Κωνσταντίνου
20. Φωστιέρης Γεώργιος του Μιχαήλ
 
Εκλογική Περιφέρεια Σχοινούσσης
 
1. Βγόντζας Γεώργιος του Ιωάννου
2. Πράσινος Ευάγγελος του Μιχαήλ
 
 
Δημοτική Κοινότητα Αγίου Αρσενίου
 
1. Βελώνης Νεκτάριος του Ιωάννη
2. Κάβουρας Γεώργιος του Στυλιανού
3. Καραμανής Ιάκωβος του Κωνσταντίνου
4. Μεντζουβής Βασίλειος του Αντωνίου
5. Νταούλα Αλεξάνδρα του Βασιλείου
6. Πολυκρέτη Ευαγγελία του Μιχαήλ
 
Δημοτική Κοινότητα Απεράθου
 
1. Αντωνίου Γεώργιος του Ιωάννου
2. Γλέζος Ιωάννης του Γεωργίου
3. Δέτσης Δημήτριος του Φλώριου
4. Κριμιτζά Διαλεχτή του ΙακώβουΧ
 
Δημοτική Κοινότητα Δονούσης
 
1. Κωβαίος Εμμανουήλ του Νικολάου
2. Μαραμπούτη Υπακοή του Γεωργίου
3. Μαρκουλής Γεώργιος του Νικήτα
4. Πράσινος Δημήτριος του Γεωργίου
5. Σκοπελίτης Σπυρίδωνας του Δημητρίου
6. Σκοπελίτου Ποθητή του Δημητρίου
 
 
Δημοτική Κοινότητα Ηρακλειάς
 
1. Γαβαλά Άννα του Ευαγγέλου
2. Γαβαλάς Δημήτριος του Θεοφάνη
3. Γαβαλάς Πέτρος του Ευαγγέλου
4. Κωβαίου Άννα του Πέτρου
5. Ρούσσου Ακαθή του Χρήστου
6. Σπίνος Μιχαήλ του Νικολάου
 
Δημοτική Κοινότητα Κουφονησίων
 
1. Πετράκη Ελευθερία του Μιχαήλ 
2. Πλατύ Στυλιανή του Ιωάννου
3. Σίμος Νικήτας του Δημητρίου
4. Σκοπελίτης Δημήτριος του Νικολάου
5. Ταγκούλης Ιωάννης του Δημητρίου
6. Φωστιέρης Παναγιώτης του Ηλία
 
Δημοτική Κοινότητα Νάξου
 
1. Βαρελά Ελπίδα συζ Σορώκου Παναγιώτη
2. Βασαλάκης Ιωάννης του Αντωνίου
3. Βιλαντώνης Εμμανουήλ του Κωνσταντίνου
4. Γεροντάκη Μαρία του Κωνσταντίνου
5. Καπίρης Σταμάτιος του Μιχαήλ
6. Σέργης Νικόλαος του Αντωνίου
 
 
Δημοτική Κοινότητα Σχοινούσσης
 
1. Κωβαίος Δημήτριος του Γεωργίου
2. Μπελογιάννης Αθανάσιος του Παναγιώτη
3. Παυλίδου Μαρία του Γεωργίου
4. Σιγάλας Μιχαήλ του Γεωργίου
5. Σίμου Ειρήνη του Θεοδώρου
6. Σκαρλάτος Θεοδόσιος του Ιωάννου
 
Δημοτική Κοινότητα Φιλοτίου
 
1. Βλασερου Ιωάννα του Στέφανου 
2. Βρούτσης Αντώνιος του Εμμανουήλ
3. Κοττάκης Νικόλαος του Κωνσταντίνου
4. Λεόντιος Γεώργιος του Στέφανου
5. Λιοφάγου Στεφανία του Βασιλείου
6. Μπαμπούνης Νικόλαος του Γεωργίου
Τοπική Κοινότητα Βίβλου
 
1. Κατσούλη Σοφία του Σπυρίδωνα
2. Λαγογιάννης Νικόλαος του Γιαννούλη
3. Μαργαρίτης Σπυρίδωνας του Ιωάννου
4. Σοφικίτης Αντωνιος του Ιωάννου
 
Τοπική Κοινότητα Γαλανάδου
 
1. Γιαμπουράς Στυλιανός του Γεωργίου
2. Κατσούρης Φραγκούλης του Μιχαήλ
3. Κορρές Ιωάννης του Εμμανουήλ
4. Μαϊτού Άννα του Ευαγγέλου
 
 
Τοπική Κοινότητα Γαλήνης
 
1. Γεωργιλάκης Ιωάννης του Νικολάου
2. Μιχελοπούλου Δήμητρα του Στέφανου
 
Τοπική Κοινότητα Γλινάδου
 
1. Βενιέρης Στυλιανός του Γεωργίου
2. Δημητροκάλλης Μιχαήλ του Ιακώβου
3. Καστελλάνου Αικατερίνη του Ιωάννη
4. Κατερίνης Σπύρος του Ιακώβου
 
Τοπική Κοινότητα Δαμαριώνος
 
1. Δέτσης Στυλιανός του Γεωργίου 
2. Κάγκανης Ιωάννης του Στυλιανού 
3. Καλαϊτζής Μιχαήλ του Ιουλιανού
4. Μαράκη Κυριακή του Βασιλείου
 
Τοπική Κοινότητα Δανακού
 
1. Αμοργιανός Μαλιχούτης του Πέτρου 
2. Χάλκου Κυριακή του Αντωνίου
 
Τοπική Κοινότητα Εγγαρών
 
1. Μπουλαξής Δημήτριος του Νικολάου
2. Σαλτερή Μαρία του Κωνσταντίνου
 
Τοπική Κοινότητα Κεραμωτής
 
1. Φακίνος Εμμανουήλ του Ιωάννου
2. Φυρογένη Γεωργία του Ελευθερίου
 
Τοπική Κοινότητα Κινιδάρου
 
1. Γεροντάκη Ευτυχία του Βασιλείου
2. Δερλερές Δημήτρης του Νικολάου
3. Κεραμιώτης Δημήτρης του Εμμανουήλ
4. Τσαμπουνάρης Κωνσταντίνος του Αποστόλου
 
Τοπική Κοινότητα Κορωνίδος
 
1. Ανδρή Μαρία του Παναγιώτη
2. Μπαρδής Ιάκωβος του Ιωάννη
3. Χωριανόπουλος Γεώργιος του Κωνσταντίνου
4. Χωριανόπουλος Παναγιώτης του Ιωάννη
 
Τοπική Κοινότητα Κορώνου
 
1. Μανδηλαρά Στυλιανή του Γεωργίου
2. Μελισσουργού Καλλιόπη του Εμμανουήλ 
3. Σιδερής Βασίλειος του Μιχαήλ
4. Χουζούρης Νικόλαος του Ιακώβου
 
Τοπική Κοινότητα Μελάνων
 
1. Βερυκόκκου Εμμανουέλα του Αριστείδη
2. Ζευγώλη Μαρία του Εμμανουήλ
3. Κουτελιέρης Σταύρος του Νικολάου
4. Ξενάκης Γεώργιος του Βασιλείου
 
Τοπική Κοινότητα Μέσης
 
1. Κουτσοκέρης Νικήτας του Μιχαήλ
 

Τοπική Κοινότητα Μονής
 
 
1. Μαγκανάρης Μιχαήλ του Γεωργίου
2. Χαμηλωθώρη Ειρήνη του Ιωάννη
 
Τοπική Κοινότητα Ποταμιάς
 
1. Βερυκόκκου Ειρήνη του Εμμανουήλ 
2. Μαϊτός Στυλιανός του Πασχάλη
3. Σαλταφέρας Ανδρέας του Εμμανουήλ
4. Σαλτερή Στυλιανή του Ευαγγέλου
 
Τοπική Κοινότητα Σαγκρίου
 
1. Βενιεράκη Ειρήνη του Φραγκίσκου
2. Μαράκης Εμμανουήλ του Παναγιώτη
3. Σκορδιαλός Στυλιανός του Φραγκούλη
4. Σοφικίτης Μιχάλης του Νικολάου
 
Τοπική Κοινότητα Σκαδού
1. Μαύρος Στυλιανός του Ιωάννη
 
Τοπική Κοινότητα Χαλκείου
 
1. Ανδριέλος Ιωάννης του Γεωργίου
2. Ψαρρά Φλώρα του Ιακώβου
3. Θεωνά Κυριακή του Νικολάου
 

Σχόλια Αναγνωστών:

Ο αναγνώστης: ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΕΤΟΣ έγραψε: 18/10/2010
ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΚΑΛΟΝ ΑΓΩΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΝΙΚΗ...ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Σ' ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ.....

Εισάγετε το σχόλιό σας

Όνοματεπώνυμο


E-mail:


Κείμενο
0 από 1500 χαρακτήρες



Το μήνυμα σας ΔΕΝ θα δημοσιευτεί εάν:
  • Περιέχει υβριστικά, συκοφαντικά, ρατσιστικά, χυδαία,
    προσβλητικά ή ανάρμοστα με οποιοδήποτε άλλο τρόπο σχόλια.
  • Παραβιάζει το νόμο ή υποκινεί ανθρώπους να διαπράξουν κάποιο έγκλημα.
  • Προκαλεί βλάβη σε ανηλίκους με οποιονδήποτε τρόπο.
  • Παραβιάζει τα δικαιώματα πνευματικής ιδιοκτησίας.
  • Περιέχει στοιχεία που μπορεί να επηρεάσουν δικαστικές διαδικασίες.
  • Διαφημίζει προϊόντα ή υπηρεσίες ή διαδικτυακούς τόπους .
  • Περιέχει προσωπικές πληροφορίες (διεύθυνση, τηλέφωνο κλπ).
  • Δεν είναι σχετικό με το συγκεκριμένο Debate.
Δεν δημοσιεύονται σχόλια γραμμένα σε greeklish ή/και κεφαλαία.