Όλοι οι υποψήφιοι με το συνδυασμό "Στροφή στο μέλλον-Δημοτική Δράση"

Δημοσίευση: 18.10.2010, 00:42
Τελευταία Ενημέρωση: 18.10.2010, 11:47

Η naxos news, δημοσιεύει όλα τα ονόματα των υποψηφίων δημοτικών συμβούλων και των υποψηφίων τοπικών συμβούλων με το συνδυασμό "Στροφή στο Μέλλον-Δημοτική Δράση", με επικεφαλής το Μανόλη Μαργαρίτη. Ο συνδυασμός που κατατέθηκε στο Πρωτοδικείο Νάξου αποτελείται από 141 συνολικά υποψηφίους και έχει τους περισσότερους από τους συνδυασμούς που κατατέθηκαν.
Bookmark and Share

ΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ - ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΔΡΑΣΗ
Υποψήφιος Δήμαρχος: Μανόλης Μαργαρίτης


 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΟΝΟΥΣΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. Ζουριδάκη Αικατερίνη του Γεωργίου (εκλογική περιφέρεια Δονούσης)
2. Σιγάλας Μαρίνος  του Μιχαήλ (εκλογική περιφέρεια Δονούσης)
 
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΡΥΜΑΛΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. Βρούτσης Βασίλειος του Ιωάννη (εκλογική περιφέρεια Δρυμαλίας)
 
2. Ελευθερίου Ελευθέριος του Ιωάννη (εκλογική περιφέρεια Δρυμαλίας)
 
3. Καραπάτης Δημήτριος του Εμμανουήλ (εκλογική περιφέρεια Δρυμαλίας)
 
4. Κοντοπουλος Ιωάννης του Κωνσταντίνου (εκλογική περιφέρεια Δρυμαλίας)
 
5. Κορρές Στυλιανός του Νικολάου (εκλογική περιφέρεια Δρυμαλίας)
 
6. Κουφόπουλος Μιχαήλ του Εμμανουήλ (εκλογική περιφέρεια Δρυμαλίας)
 
7. Μανιός Αντώνιος του Εμμανουήλ (εκλογική περιφέρεια Δρυμαλίας)
 
8. Μανιός Δημήτριος του Εμμανουήλ (εκλογική περιφέρεια Δρυμαλίας)
 
9. Μαυρογιαννόπουλος Στυλιανός του Σταματίου (εκλογική περιφέρεια Δρυμαλίας)
 
10. Μπουγιούκας Εμμανουήλ του Ιωάννη (εκλογική περιφέρεια Δρυμαλίας)
 
11. Πρωτονοταρίου Αικατερίνη – Κύνθια του Εμμανουήλ (εκλογική περιφέρεια Δρυμαλίας)
 
12. Σέρβος Εμμανουήλ του Ιωάννη (εκλογική περιφέρεια Δρυμαλίας)
 
13. Ψαρράς Απόστολος του Κωνσταντίνου (εκλογική περιφέρεια Δρυμαλίας)
 
14. Σουσούνης Μιχαήλ του Ιωάννη (εκλογική περιφέρεια Δρυμαλίας)
 
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. Βαλσάμη Μελπομένη του Λεωνίδα (εκλογική περιφέρεια Ηρακλειάς)
2. Ζούλης Στυλιανός του Ελευθερίου (εκλογική περιφέρεια Ηρακλειάς)
 
 
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΒΟΥΛΟΙ
1. Συμιγδαλά Αικατερίνη του Μιχαήλ (εκλογική περιφέρεια Κουφονησίου)
 
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΑΞΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. Ανεβλαβής Αργύρης του Φραγκίσκου (εκλογική περιφέρεια Νάξου)
2. Γρατσίας Λογοθέτης του Εμμανουήλ (εκλογική περιφέρεια Νάξου)
3. Δημητροκάλης  Ευσταθίου του Στυλιανού (εκλογική περιφέρεια Νάξου)
4. Δρυμαλίτης Ιωάννης του Στυλιανού (εκλογική περιφέρεια Νάξου)
5. Ζεύλη Μαρία του Κυριάκου (εκλογική περιφέρεια Νάξου)
6. Καπούνη Κυριακή του Ιακώβου (εκλογική περιφέρεια Νάξου)
7. Κουνάδης Ιωάννης του Ματθαίου (εκλογική περιφέρεια Νάξου)
8. Λιανός Δημήτρης του Αντωνίου (εκλογική περιφέρεια Νάξου)
9. Λυκουρόπουλος Εμμανουήλ του Κωνσταντίνου (εκλογική περιφέρεια Νάξου)
10. Μαμουζέλος Ιωάννης του Γεωργίου (εκλογική περιφέρεια Νάξου)
11. Μαργαρίτης Ιωάννης του Μιχαήλ (εκλογική περιφέρεια Νάξου)
12. Μαυρομμάτης Φώτιος του Ιωάννη (εκλογική περιφέρεια Νάξου)
13. Μεντζουβή Αλίκη του Νικολάου (εκλογική περιφέρεια Νάξου)
14. Ναυπλιώτης – Σαραντηνός Ιάκωβος του Αναστασίου (εκλογική περιφέρεια Νάξου)
15. Πολυκρέτης Εμμανουήλ του Ευσταθίου (εκλογική περιφέρεια Νάξου)
16. Πρωτονοτάριος Τοτόμης του Ιωάννη (εκλογική περιφέρεια Νάξου)
17. Ρώτα Βιολέττα του Δημητρίου (εκλογική περιφέρεια Νάξου)
18. Τολάκης Νικόλαος του Ευαγγέλου (εκλογική περιφέρεια Νάξου)
19. Τουλούπης Μιχαήλ του Γαβριήλ (εκλογική περιφέρεια Νάξου)
20. Τσολάκης Γιάννης του Ζαχαρία (εκλογική περιφέρεια Νάξου)
21. Φρατζέσκος Στέφανος του Κωνσταντίνου (εκλογική περιφέρεια Νάξου)
 
 
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΧΟΙΝΟΥΣΗΣ
ΥΠΟΦΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. Μάνης Ηλίας του Ιωάννη (εκλογική περιφέρεια Σχοινούσας)
2. Πολίτου Αλεξάνδρα του Αλεξάνδρου (εκλογική περιφέρεια Σχοινούσας)
 
 
 
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓ. ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. Ζώρος Απόστολος του Ανδρέα
2. Καραμπάτσης Ευάγγελος του Σπυρίδωνος
3. Μαργαρίτη Καλλιόπη του Βασιλείου
4. Μαργαρίτης Νικόλαος του Φωτεινού
5. Μαργαρίτη Παρασκευή του Εμμανουήλ
6. Μαργαρίτης Φώτιος του Ανδρέα
 
 
 
 
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΠΕΡΑΘΟΥ (ΑΠΕΙΡΑΝΘΟΥ)
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. Γεροντή – Οικονόμου Ειρήνη του Στεφάνου
 
2. Γιακουμή Χριστίνα του Ιωάννη
 
3. Ζαφείρης Ιωάννης του Γεωργίου
 
4. Καραπάτης Πέτρος του Ιωάννη
 
5. Κατεινάς Νικόλαος του Μιχαήλ
 
6. Σοϊλές Εμμανουήλ του Νικολάου
 
 
 
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΟΝΟΥΣΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. Μαρκουλή Σταυρούλα του Νικολάου
 
2. Πρασίνου Παρασκευή του Χρήστου
 
3.Πράσινος Ελευθέριος του Σταύρου
 
4. Πράσινος Μαρίνος του Βασιλείου 
 
5. Πράσινος Μιχαήλ του Μαρίνου
 
6. Πράσινος Νικόλαος του Γεωργίου
 
 
 
 
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. Γαβαλά Πετρούλα του Γεωργίου 
 
2. Κωβαίος Άγγελος του Δημητρίου
 
3. Κωβαίος Αντώνης του Θεοφάνη
 
4. Κωβαίος Δημήτριος του Αγγέλου
 
5. Μενδρινού Φωτεινή του Μιχαήλ
 
 
 
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ   ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. Κωβαίος Αντώνιος του Κωνσταντίνου
2. Πράσινος Ελευθέριος του Νικήτα
3. Ρούσου Στελλιανή του Κωνσταντίνου
4. Συμιγδαλάς Ιωάννης του Νικήτα
 
 
 
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΑΞΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. Μαυρογιάννης Ευθύμιος (Μάκης) του Δημητρίου 
2. Ξενάκη Ανδριανή του Ανδρέα
3. Παπαδόπουλος Σπυρίδων του Ανδρέα
4. Πυρπιλίδης Πανταζής (Άκης) του Θεοδώρου
5. Σορώκου – Κερρά Αικατερίνη του Δημητρίου
6. Συμεώνογλου Βαρσαμάς (Μάκης) του Ιωάννη
 
 
 
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΧΟΙΝΟΥΣΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. Γεωργακοπούλου Ζαχαρούλα του Γεωργίου
 
2. Γρίσπος Αντώνιος του Γεωργίου
 
3. Γρίσπος Γεώργιος του Μιχαήλ
 
4. Νομικού Γεωργία του Μιλτιάδη
 
5. Πολίτου Σοφία του Αλεξάνδρου
 
6. Χρυσός Κωνσταντίνος του Ιωάννη
 
 
 
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΙΛΟΤΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. Βασιλάκη Κυριακή του Κωνσταντίνου
2. Βασιλάκη Μαρίνα του Γρηγορίου
3. Κρασσάς Βασίλειος του Ηλία
4. Λιόφαγος Στέφανος του Δεμένεου
5. Μανιός Γεώργιος του Ηλία 
6. Μουστάκης Δημήτρης του Αντωνίου
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΙΒΛΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. Βελώνη Ειρήνη του Μιχαήλ
2. Μαργαρίτης Γεώργιος του Μιχαήλ
3. Μαργαρίτης Σταμάτιος του Ιακώβου
4. Σκάρκος Σπυρίδων του Ιωάννη
 
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΑΛΑΝΑΔΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. Βαθρακοκοίλης Γεώργιος του Ιωάννου
 
2. Κατσούρης Στυλιανός του Νικολάου
 
3. Κούλικας Φραγκίσκος του Στέφανου
 
4. Ναυπλιώτη Πολυξένη του Ιωάννου
 
 
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΑΛΗΝΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. Κρητικός Στέφανος του Ιωάννη
2. Μικές Δημήτριος του Ευαγγέλου
 
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΛΙΝΑΔΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. Ζαχαράτος Βασίλειος του Ιωάννη
2. Καπούνη Ειρήνη του Δημητρίου
3. Σέργης Γεώργιος του Αγγελή
4. Σέργης Ιωάννης του Νικολάου
 
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΜΑΡΙΩΝΟΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. Βάβουλα Μαρία του Κωνσταντίνου
2. Νομικός Νικόλαος του Ιακώβου
3. Χωματά Αναστασία του Νέστορος 
 
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΝΑΚΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. Βάσιλας Κωνσταντίνος του Δημητρίου
 
2. Τσάφου Κυριακή του Δημητρίου
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΓΓΑΡΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. Λεγάκης Χρήστος του Γεωργίου
 
2. Λιανός Παράσχος του Κωνσταντίνου
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. Σιδερής Κωνσταντίνος – Χρυσοβαλάντης του Νικολάου
 
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΩΝΙΔΟΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. Βιτζηλαίος Ιωάννης του Μιχαήλ 
2. Κορρές Ιωάννης του Νικολάου
 
3. Σουσούνης Μιχαήλ του Ιωάννη
 
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΩΝΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. Παπακωνσταντή Φλώρα του Δημητρίου
2. Σιδερής Ματθαίος του Πέτρου
3. Φακίνος Ιωάννης του Μιχαήλ
 
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΥΝΙΔΑΡΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. Βαλέττα Μαρία του Νικολάου
 
2. Καρποντίνης Ιάκωβος του Ευσταθίου
 
3. Κλουβάτος Κωνσταντίνος του Ιακώβου
 
4. Τσελέντης Κωνσταντίνος του Δημητρίου
 
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΑΝΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. Βερύκοκος Ευάγγελος του Αντωνίου
2. Κονδύλης Βασίλειος του Αντωνίου
3. Ξενάκης Ιωάννης του Ιακώβου
4. Ξενάκη – Γιαννούλη Καλλιόπη του Νικολάου
 
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. Μανωλάς Νικηφόρος του Γεωργίου
2. Μαύρου Μαρία του Νικολάου
 
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΝΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. Κούρτης Νικόλαος του Σταματίου
2. Χερουβείμ Μιχαήλ του Αντωνίου
 
 
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. Δεουδές Γεώργιος του Δημητρίου
2. Θεοδώρου Ευφροσύνη του Νικολάου
3. Μαϊτού Ειρήνη του Πασχάλη
4. Τριαντάφυλλος Πέτρος του Νικολάου 
 
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΑΓΚΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. Κορρέ – Ματάκια Φλώρα του Γεωργίου
2. Στρατούρης Στέφανος του Νικολάου
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΑΔΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. Μαύρος Κωνσταντίνος του Γεωργίου
 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΛΚΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. Βερυκόκου Στεφανία του Δημητρίου
2. Κυπραίος Δημήτρης του Στεφάνου
3. Μαράκη Ιακωβίνα του Νικολάου
4. Σαλτερή Ζαμπέτα του Στυλιανού
 

Εισάγετε το σχόλιό σας

Όνοματεπώνυμο


E-mail:


Κείμενο
0 από 1500 χαρακτήρες



Το μήνυμα σας ΔΕΝ θα δημοσιευτεί εάν:
  • Περιέχει υβριστικά, συκοφαντικά, ρατσιστικά, χυδαία,
    προσβλητικά ή ανάρμοστα με οποιοδήποτε άλλο τρόπο σχόλια.
  • Παραβιάζει το νόμο ή υποκινεί ανθρώπους να διαπράξουν κάποιο έγκλημα.
  • Προκαλεί βλάβη σε ανηλίκους με οποιονδήποτε τρόπο.
  • Παραβιάζει τα δικαιώματα πνευματικής ιδιοκτησίας.
  • Περιέχει στοιχεία που μπορεί να επηρεάσουν δικαστικές διαδικασίες.
  • Διαφημίζει προϊόντα ή υπηρεσίες ή διαδικτυακούς τόπους .
  • Περιέχει προσωπικές πληροφορίες (διεύθυνση, τηλέφωνο κλπ).
  • Δεν είναι σχετικό με το συγκεκριμένο Debate.
Δεν δημοσιεύονται σχόλια γραμμένα σε greeklish ή/και κεφαλαία.